100 m² gyvenamas namas

Kompaktiškas, taupus bet patogus būstas. Tokį nesudėtingą būstą nesunkiai ir kokybiškai galėtų įsirengti kiekviena šeima savo jėgomis. Kiekvienas užsakovas, pasitelkdamas savo skonį ir estetinius gebėjimus gali pamodeliuoti būsto dizainą atsižvelgdamas į aplinką ir kitą kontekstą.

 

 

 

 

 

150 m² gyvenamas namas 

Universalus, didelių pritaikymo galimybių vidutinio dydžio namas.

 

 

 

180 m² gyvenamas namas

Šis šeimos namas suplanuotas taip, kad būtų galima atlikti didelius planinius pakeitimus, nesugriaunant namo struktūros, pvz. dalį darbo kambario atitverti, o atitvertoje dalyje įrengti oranžerija (ar ką kito), ir ją sujungti su svetaine, sukeisti darbo kambarį su virtuve ir kitokius plano pakeitimus, kurie patenkintų visus išreikštus mūsų klientų poreikius – nuo darbui ir šeimai skirto būsto iki prašmatnios buveinės. 

 

 

 

 

280 m² trijų butų gyvenamasis namas
55, 70 ir 90 m² ploto

 Šiame projekte pasirinktas mažų namų grupavimas, leidžia maksimaliai išnaudoti vietą ir lankščiai dalintis namu ir sklypo priežiūra. Namų kompleksas yra kompaktiškas, todėl lieka daug vietos aplink namus susikurti individualioms erdvėms, o be to yra jaukus vidinis kiemelis ir erdvės ant terasinių stogų. Gyventojai bendrai gali pasirinkti tarp automatinės katilinės ir ndividualių šilumos generatorių – židinių ar šilumos siurblių. Kadangi įranga būtų viena visiems namams, jos priežiura gyventojams taptų paprastesnė. Esant poreikiui galima ir kitokia namu grupavimo seka, pvz.: 70-90-70 m² arba 55-55-90 m² ar kt. be to atsižvelgiant į vietovės ypatumus galimas kitoks išdėstymas šalių atžvilgiu bei aukšcių skirtumai tarp namų.

 

 

60 m² gyvenamas namas

Šis būstas skirtas drąsiai, moderniai šeimai. Pastato bendras plotas siekia tik 60kv.m. Tai viskas, ko reikia, išvalant namus ir mintis nuo nepageidaujamos netvarkos, nes kiekvienas pastato kvadratinis metras yra racionaliai panaudotas. Todel nelieka pastate nenaudojamų erdvių.Pagal pagrindinį sumanymą - pastatas gali veikti autonomišku rėžimu, tai reiškia, gali pats save išlaikyti. Todėl nereiks naudotis miesto vandentiekiu, pirkti elektros ar šilumos energijos. Kadangi pastate įrengta moderni ir protinga ekologiškų namų sistema. Del lakoniškos pastato formos ir naudojamų vietinių medžiagų, pastatas puikiai atrodys tiek kaimo, tiek miesto fone.

Kam gyventi dideliame name, kuris reikalauja daug priežiuros, jei visiškai pakanka gerai apgalvoto nedidelio namuko?