PROJEKTAVIMAS

Kurdami bustą, vertiname visus aktualius faktorius ir juos deriname tarpusavyje nuo pat pirmų eskizų. Eskizas tai pirmasis ir svarbiausias projektavimo etapas, kuriame aiškiai išreiškiamas siekiamo rezultato vaizdas, bei atsispindi numatomi pagrindiniai, medžiaginiai, energetiniai, inžineriniai, ekonominiai, architektūriniai ir kt., tvaraus būsto sprendimai. 

Kiekvieno namo komplektas tampa unikalus ne tik dėl kiekvieno užsakovo asmeninių poreikių, bet ir savo medžiagine ir inžinerine sudėtimi, kurią įtakoja aplinkos ištekliai bei savybės (pvz. aplinkos mikroklimatinės sąlygos, vietovej būdingos medžiagos ir kt.).

Būsto statyboje naudojamos vietinės medžiagos nesuvaržo stilistinių sprendimų, o kaip tik leidžia lengvai įgyvendinti sudėtingus sprendimus, lenktas sienas, nišas ir kitus organiškus bei neįprastus elementus. Todėl projektuojami statiniai gali būti nuo organiško, abstraktaus iki minimalistiško, griežtų formų.

Projektuojame ekologiškus gyvenamuosius namus, sodybas, vasarnamius, ūkio pastatus, taip pat rengiame interjero ir aplinkotvarkos projektus. Pastatas, jo dizainas ir inžinerinės sistemos kuriamos lanksčiai derinant ir išlaikant užduotas statybos kokybės ir kainos ribas.

Bendravimas su užsakovu prasideda nuo projekto koncepcijos ruošimo ir tęsiasi iki projekto užbaigimo.